Wybielanie zębów

Posted on

Piękny promienny uśmiech wart jest każdych pieniędzy. Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne metody wybielania, dzięki którym zęby będą prezentować się jak u gwiazdy i zachwycać śnieżną bielą.

Wybielanie zębów Poznań

Chociaż istnieje sporo sposobów na domowe wybielanie zębów, między innymi przy użyciu różnego rodzaju wybielających past do zębów oraz nakładek, dla uzyskania naprawdę dobrych efektów zdecydowanie lepszą opcją będzie wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Warto zwrócić uwagę nie tylko na lepsze efekty, ale również na bezpieczeństwo tego rozwiązania. Wybielanie zębów Poznań pod czujnym okiem stomatologa nie będzie szkodzić szkliwu, ale jednocześnie da naprawdę doskonałe rezultaty. Zęby zostaną wybielone w takim stopniu, aby prezentowały się naturalnie, zdrowo i stanowiły najpiękniejszą ozdobę uśmiechu.

Piękny promienny uśmiech wart jest każdych pieniędzy

Metody wybielania zębów Poznań

Jak zęby można wybielać w gabinecie stomatologicznym? Jest co najmniej kilka metod, które różnią się nie tylko efektami, ale również kosztami. Tańszą opcją jest wybielanie przy użyciu specjalnych nakładek preparatem, który lekarz stomatolog nakłada pacjentowi. W ten sposób zęby można wybielić z przebarwień, które powstały na przykład w związku z paleniem papierosów, piciem kawy czy herbaty. Wybielanie prowadzone jest podczas jednego spotkania, a efekty widoczne są praktycznie od zaraz. Kolejny sposób to wybielanie za pomocą światła. To metoda bardzo mało inwazyjna, która jest droższa, ale z drugiej strony w niewielkim stopniu ingeruje w szkliwo zębów. Będzie ona dobrym wyborem między innymi dla osób, które mają zęby wrażliwe, często odczuwają dyskomfort na przykład podczas jedzenia chłodnych lub bardzo gorących posiłków.

Dlaczego warto wybielić zęby?

Zadbane zęby to wizytówka współczesnego człowieka. Nie da się ukryć, że w niektórych branżach piękne zęby mają duży wpływ na rozwój, możliwość zrobienia kariery, powodzenie. Inwestując w urodę swoich zębów, tak naprawdę inwestujemy w swój wizerunek. Wybielanie zębów nowoczesnymi metodami nie odbija się negatywnie na ich stanie, pozwala rozjaśnić zęby wcześniej leczone kanałowe, które z biegiem czasu nabierają brzydkiego szarego odcienia, jak również usunąć przebarwienia. Poza tym wybielanie to też niezawodny sposób na rozjaśnienie zębów nawet o kilka tonów, jeżeli z natury zęby są raczej żółte. Warto dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych metod i wybrać tę, która będzie najlepsza. Dzięki wybielaniu można cieszyć się olśniewającym uśmiechem, który stanowi najpiękniejszą ozdobę.